O nás

Jsme malá, rodinná firma, která si v roce 1990 splnila sen a  svoji lásku ke psům a zálibu v chovatelství spojila s podnikáním. Svým zákazníkům zprostředkujeme nákup vysněného pejska, a postaráme se o všechny nezbytné počáteční formality. Od samého počátku usilujeme o to, aby naše obchodní činnost byla vždy v souladu nejen s platnou legislativou, ale mnohem více také s naším etickým cítěním a dobrým pocitem z odvedené práce.

Za 30 let naší existence disponujeme databází prověřených chovatelů většiny běžných i méně obvyklých plemen. Jedná se o chovatele, se kterými jsme v kontaktu mnoho let. Známe prostředí, ve kterém své mazlíčky chovají a kvalitu jejich odchovů. Zcela se distancujeme od obchodování s neeticky provozovanými množírnami. Štěňata z takových chovů lze velmi snadno rozpoznat, a v žádném případě nesplňují naše nároky na kvalitu, kterou chceme našim zákazníkům nabízet.

Od chovatelů přijímáme pouze kvalitní a zdravá zvířata. Proto je při odběru důkladně prohlížíme. Podmínkou je 100% zdravotní stav a hygiena. Štěňata musí být bezpodmínečně zvyklá na kontakt s člověkem. Požadujeme očkování vhodnými vakcínami. Nenakupujeme zvířátka do zásoby, ale jenom ta, na která dostaneme objednávku. To znamená, že na každé štěně či kotě již čeká jeho nový pán. 

 

 

 

Tři oříšci
Nabídněte nám štěně
Průkaz původu:
Přiložit fotografie

Odeslat

Generála Kutlvašra 3145
580 01 Havlíčkův Brod
Czech Republic

tel. , fax: (+420) 569 422 329
mobil: (+420) 602 647 144
mobil: (+420) 608 333 176

nemec@canis-servis.cz

Webdesign   Redakční systém  

Nahoru